STOWARZYSZENIE EDUKACJI NIEFORMALNEJ

Z przyjemnością informujemy, że SEN Stowarzyszenie Edukacji Nieformalnej uzyskało dofinansowanie w wys. 39 450 zł w ramach programu FIO/Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na realizację projektu: Zostań Liderem-Pomagaj i dobrze się baw !

Plakat Projekt (724x1024)Projekt będzie realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Warmińska Wieś z Różnowa (gmina Dywity). Działania zaczynamy 1 lipca 2015 roku, a rekrutację już teraz! W projekcie mamy 20 miejsc dla młodych osób w wieku 15-19 lat (10 osób z gminy Olsztynek i 10 z gminy Dywity). W projekcie zaplanowane są w lipcu i sierpniu 2015 cztery szkolenia: komunikacja, kreatywność, społeczeństwo obywatelskie i pisanie projektów (w tym dwa szkolenia wyjazdowe z noclegami). Końcówka sierpnia, wrzesień i październik to czas na realizację projektów zaplanowanych samodzielnie przez młodzież.

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów, jedyny wymóg to zgoda rodziców, obecność na wszystkich zajęciach, motywacja w kierunku zdobycia umiejętności liderskich i chęć do podjęcia lokalnych działań na rzecz innych. O naszych poprzednich projektach możesz przeczytać na: www.senedukacja.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy na email: sen.olsztynek@wp.pl do 8 czerwca 2015 roku. Pytań i odpowiedzi udzielamy poprzez facebook SEN, oraz pod numerem telefonu: 604 612 114 / Joanna Michalska-koordynator projektu ze Stowarzyszenia Warmińska Wieś. Wszystkich chętnych  serdecznie zapraszamy! Gwarantujemy dobrą zabawę, nowe znajomości, wrażenia i doświadczenia!